- Old RSE -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sfarsit.

3 posters

Go down

Sfarsit. Empty Sfarsit.

Post by [RSE]crox Wed Aug 07 2013, 02:27

Am fost si eu 2 zile la tara si deja mi-a spus theq ca a intrat unu cu numele crox si a inceput sa injure Neutral| am inteles ca nu merita sa joci samp jocu asta de rahat ca sunt numai copii mici pe el si numai plagiatori infecti, asa ca eu ma retrag, si cica theq la crezut pe ala care se dadea drept mine:| in loc sa ii dea /aka sau sa ii zica sa intre pe mess.. m-am convins ce admin e theq, si cam atat, bafta in continuare si daca mai vedeti unu crox ii dati ban... ORIGINALUL CROX: spydy0913@yahoo.com Neutral
[RSE]crox
[RSE]crox

Data de inscriere : 2013-07-15
Localizare : Valcea. Rm VL
Posts : 44
Aquarius Varsta : 25

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by gLi. Wed Aug 07 2013, 04:27

Tot la vorba mea ai ajuns, tu cu TheQ, o sa va aveti bine, la inceput, dupa, va veti manca, pe la spate, in fata, si se pare ca aicea ati ajuns, ti-am zis de prima data, spre sa ma intelegi, dar daca tu vrei sa pleci, eu nu te opresc, faci ce vrei, e viata ta, decizia ta, daca vrei sa stai, e problema ta, te descurci mai departe, dar, nu uita un singur lucru, asculta ce iti zic eu, nu vei da gres niciodata.
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by [RSE]crox Wed Aug 07 2013, 04:48

[RSE]FlaviusXeNoN wrote:Tot la vorba mea ai ajuns, tu cu TheQ, o sa va aveti bine, la inceput, dupa, va veti manca, pe la spate, in fata, si se pare ca aicea ati ajuns, ti-am zis de prima data, spre sa ma intelegi, dar daca tu vrei sa pleci, eu nu te opresc, faci ce vrei, e viata ta, decizia ta, daca vrei sa stai, e problema ta, te descurci mai departe, dar, nu uita un singur lucru, asculta ce iti zic eu, nu vei da gres niciodata.

Ba frate tu nu intelegi, eu am iesit de pe server ca nu are rost sa intru daca unu imi fura numele ca dupa injura pe toti si etc.. Neutral nu mai am siguranta ! daca nu era unu care ma copiaza ramaneam
[RSE]crox
[RSE]crox

Data de inscriere : 2013-07-15
Localizare : Valcea. Rm VL
Posts : 44
Aquarius Varsta : 25

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by gLi. Wed Aug 07 2013, 06:52

Bun, inteleg, te copiaza, dar, te inlocuieste cumva, adica e ceea ce esti tu, creatia ta, e creatia lui, sau cum, explica-mi, sa stiu.
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by [RSE]crox Wed Aug 07 2013, 16:43

[RSE]FlaviusXeNoN wrote:Bun, inteleg, te copiaza, dar, te inlocuieste cumva, adica e ceea ce esti tu, creatia ta, e creatia lui, sau cum, explica-mi, sa stiu.

Ce rost mai are sa iti explic ? Nu intelegi ca theq nu a fost in stare sa ii dea /aka ? sau ba frate hai nu aka da macar ceva acolo, theq la crezut din prima Neutral
[RSE]crox
[RSE]crox

Data de inscriere : 2013-07-15
Localizare : Valcea. Rm VL
Posts : 44
Aquarius Varsta : 25

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by [RSE]FearLeSs._ Tue Aug 13 2013, 06:57

Lasa-l pe Theq, ma Geani, eu niciodata nu prea m-am avut bn cu el, dar te rog nu pleca de pe sv, esti priceput la filme si esti un player foarte bun, dar te rog nu pleca de pe sv ca nu merita pt un plagiator care ti-a furat numele. Nu l-am mai vazut intrand, deci a renuntat la tupeul acela. Continua-ti activitatea pe sv RSR. Te rog!!!
[RSE]FearLeSs._
[RSE]FearLeSs._
Special Admin
Special Admin

Data de inscriere : 2013-07-19
Localizare : Turnu Magurele
Posts : 213
Logo : Ti ti tiganii!!!
Leo Varsta : 23

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by gLi. Fri Oct 11 2013, 18:22

Lock.
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Sfarsit. Empty Re: Sfarsit.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum