- Old RSE -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crox Have an idea!

2 posters

Go down

Crox Have an idea! Empty Crox Have an idea!

Post by [RSE]crox Tue Jul 16 2013, 01:25

Nume: crox
Varsta: 15 - 16 [fac 16 in cateva zile]
Idee: sa nu mai fie /tunar ci /tune.
Sa adaugi mai multe culori la /cmenu
sa stergi real time ca playeri sa poata faca zi si noapte cand vor ei.
sa rezolvi /v ca sa putem lua masini
si la masina sa nu dea direct cu neon pe ea cand o iei.. ci sa ii pui tu optional.
Sa putem crea clan-uri.
Sa aranjezi frumos sectia de politie calumea si toata mapa.. sa mai stergi din rampe
ca deja pe mine ma incurca la mers..
sa stergi reclamele de pe ecran.. Niciodata nu am inteles rahaturile astea de pe ecran.. sincer pe mine ma incomodeaza la vedere pe bune.. cand vad ditamai reclama pe ecran..
Si ultima dar si cea mai importanta: Sa faci skin-uri private si Masini private.
a da si sa mearga sa cumperi case .
Si de acum lumea sa munceasca pentru Admin iar cand lumea face cerere de admin pe forum sa spuna si ce experienta are in acest domeniu, nu iei orice ratat si il pui admin sa dea ban imediat cum cineva injura .

Cam atat ! by crox


PS: te rog eu , fa ceva cu culorile. sa exziste mai multe tip-uri de rosu, verde,galben, albastru.. ca la /cmenu sunt niste culori prea simple.
[RSE]crox
[RSE]crox

Data de inscriere : 2013-07-15
Localizare : Valcea. Rm VL
Posts : 44
Aquarius Varsta : 25

Back to top Go down

Crox Have an idea! Empty Re: Crox Have an idea!

Post by gLi. Tue Jul 16 2013, 09:23

crox wrote:Nume: crox
Varsta: 15 - 16 [fac 16 in cateva zile]
Idee:1. sa nu mai fie /tunar ci /tune.
2.Sa adaugi mai multe culori la /cmenu
3.sa stergi real time ca playeri sa poata faca zi si noapte cand vor ei.
4.sa rezolvi /v ca sa putem lua masini
5.si la masina sa nu dea direct cu neon pe ea cand o iei.. ci sa ii pui tu optional.
6.Sa putem crea clan-uri.
7.Sa aranjezi frumos sectia de politie calumea si toata mapa.. sa mai stergi din rampe
ca deja pe mine ma incurca la mers..
8.sa stergi reclamele de pe ecran.. Niciodata nu am inteles rahaturile astea de pe ecran.. sincer pe mine ma incomodeaza la vedere pe bune.. cand vad ditamai reclama pe ecran..
9.Si ultima dar si cea mai importanta: Sa faci skin-uri private si Masini private.
a da si sa mearga sa cumperi case .
Si de acum lumea sa munceasca pentru Admin iar cand lumea face cerere de admin pe forum sa spuna si ce experienta are in acest domeniu, nu iei orice ratat si il pui admin sa dea ban imediat cum cineva injura .

Cam atat ! by crox


PS: te rog eu , fa ceva cu culorile. sa exziste mai multe tip-uri de rosu, verde,galben, albastru.. ca la /cmenu sunt niste culori prea simple.

Pai, multe din ce ai spus tu o sa apara pe v4.

1./Tune in loc de /Tunar, asta o sa o aplic acuma pe v3, si voi continua cu ea pe v4 fiind "/Tune"
2. Despre culorile la /CMenu, pai sa iti explic, eu nu am de unde sa stiu ce culori vrei, eu zic ca, astea vor ajunge.
3.Real Time, asta ma enerveaza si pe mine, am sa o sterg pe v4.
4.Comanda /V, este rezolvata pe v4.
5.Adaugat tot pe v4, iti iei masina normala, si daca vrei neon, poti accesa prin comanda /neon.
6.Pe v4, va exista un Clan System.
7.Sectia, o voi aranja, doar sa imi da-ti sfaturi, cum ati vrea, despe rampele de stunt, am sa incerc sa le fac mai limitate, sa mai sterg din ele, dar tine minte, serverul e si de Stunt, trebuie sa fie cate-va rampe.
8.Reclamele pe ecran nu le voi sterge, astea sunt bine puse unde trebuie, la locul lor, este doar un TextDraw, aflat in partea de jos a ecranului, aproape ca nu se observa.
9.Pai skinurile private, nu e o idee asa buna, dar masinile private, sunt bine venite, am sa fac tot pe v4, mai multe masini private, si am sa le dau playerilor activi.

Pai, normal asa trebuie sa fie, lumea sa munceasca pentru Admin, doar ca pe v4, doar celor care merita le voi da Admin.
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Crox Have an idea! Empty XeNo reply

Post by [RSE]crox Wed Jul 17 2013, 21:55

Eu nu am cum si nici nu vreau sa iti dau idei despre sectia de politie. Parca era unu PunKKK care era sef de politie . El sa iti dea sfaturi nu eu/noi.. Si asa punkkk e foarte inactiv deci parerea mea e ca nici nu isi va da interesu pentru politie si nici nu va intra pe server deci vezi ce faci cu politia. .cauta un player care vrea sef de politie
[RSE]crox
[RSE]crox

Data de inscriere : 2013-07-15
Localizare : Valcea. Rm VL
Posts : 44
Aquarius Varsta : 25

Back to top Go down

Crox Have an idea! Empty Re: Crox Have an idea!

Post by gLi. Thu Jul 18 2013, 04:22

crox wrote:Eu nu am cum si nici nu vreau sa iti dau idei despre sectia de politie. Parca era unu PunKKK care era sef de politie . El sa iti dea sfaturi nu eu/noi.. Si asa punkkk e foarte inactiv deci parerea mea e ca nici nu isi va da interesu pentru politie si nici nu va intra pe server deci vezi ce faci cu politia. .cauta un player care vrea sef de politie

Pai, atuncia, voi sterge sectia de politie, daca nu se gasesc playeri care sa intretina acest proiect !
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Crox Have an idea! Empty Re: Crox Have an idea!

Post by gLi. Thu Aug 01 2013, 05:45

:lock:
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Crox Have an idea! Empty Re: Crox Have an idea!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum