- Old RSE -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reclamatie [RSE]g0dlike

4 posters

Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by [RSE]FearLeSs._ Sun Oct 13 2013, 03:35

Nume pe RSE: [RSE]Madalin
Numele Adminului pe RSE: [RSE]g0dlike
Motivul reclamatiei: Pai.. asta e limbaj? Si cik o sa se asigure ca raman fara admin.. si ca sunt incapabil si nush ce.. Pai..
Dovezi: https://i.imgur.com/kuxzJ2J.png
[RSE]FearLeSs._
[RSE]FearLeSs._
Special Admin
Special Admin

Data de inscriere : 2013-07-19
Localizare : Turnu Magurele
Posts : 213
Logo : Ti ti tiganii!!!
Leo Varsta : 23

Back to top Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Re: Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by chaoss98 Sun Oct 13 2013, 04:27

De ce ai sters injuraturile tale =)) si da e limbaj :)pot fi cel mai bun prieten sau cel mai mare mistocar prietene ;)nu ma lua tu cu reclamatii deastea si da ma asigur ca ramai fara admin,de ce?Pentru ca acel cracker/slacker nu stiu sigur ce era a aflat comanda de ban de la tine :)deci am avut dreptate ca tu duci la distrugerea serverului,pai asta e treaba?Zi si tu :> iti stergi injuraturile,pui o reclamatie care nush care ii este rostul sincer Smile) te-am injurat?bravo mie Very Happy,te-ai suparat?Bravo tie Smile) hai las-o balta,dute mai mananca ceva mamaliga si dupa vi la mine cu smecherii deastea Wink.


Ce mai am sa iti zic???
gg ma GG Smile) dacaaa sti cum zic Smile).


Last edited by chaoss98 on Sun Oct 13 2013, 04:31; edited 1 time in total

chaoss98
Gold Moderator
Gold Moderator

Data de inscriere : 2013-07-26
Localizare : Sighisoara
Posts : 33
Virgo Varsta : 25

Back to top Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Re: Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by [RSE]FearLeSs._ Sun Oct 13 2013, 04:29

Baiatul, vrei poza intreaga? Acolo a scris calin.. Si daia am sters..
[RSE]FearLeSs._
[RSE]FearLeSs._
Special Admin
Special Admin

Data de inscriere : 2013-07-19
Localizare : Turnu Magurele
Posts : 213
Logo : Ti ti tiganii!!!
Leo Varsta : 23

Back to top Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Re: Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by chaoss98 Sun Oct 13 2013, 04:34

In primu rand Smile) se scrie Baiatu* nu baiatul Wink in al 2-lea rand cum toata lumea ti-a zis deja ca ai folosit s0b eu nu am mai spus dar iti reamintesc ca un admin trebuie sa fie un exmeplu bun de urmat pentru playeri...daca ar intra toti cu s0b spunand ca :"Domnul admin [RSE]Madalin a folosit si credeam ca e voie Sad".Ar fi bine?Smile Eu nu cred...si da...ai admin lvl 9 dar tu nu te comporti ca si cand ai avea admin lvl 9...esti irresponsabil,analfabet si mai si vorbesti urat cuiva mai invarsta decat tine si cu un rank mai mare ca al tau...putin respect baiatule ai fost crescut de lupi?

chaoss98
Gold Moderator
Gold Moderator

Data de inscriere : 2013-07-26
Localizare : Sighisoara
Posts : 33
Virgo Varsta : 25

Back to top Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Re: Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by Ignel20 Sun Oct 13 2013, 04:34

Ba nu va certati.Ce e aici...certativa pe mess nu la reclamatii Very Happy Very Happy

Marius So pe ei  So pe ei  So pe ei  Da in loc de "IEI" e "EL" Very Happy
Ignel20
Ignel20
Global Moderator
Global Moderator

Data de inscriere : 2013-07-26
Localizare : Sighisoara
Posts : 97
Cancer Varsta : 23

Back to top Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Re: Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by gLi. Sun Oct 13 2013, 04:54

Ignel20 wrote:Ba nu va certati.Ce e aici...certativa pe mess nu la reclamatii Very Happy:D
Exact Calin.
Deci, si ce sa va fac eu? Este treaba voastra ce faceti in afara jocului, Forum/Server, atata timp cat aicea sunteti civilizati, nu am treaba. In afara jocului, repet Forum/Server, nu ma intereseaza puteti sa va injurati sa va mancati de vii, nu ma intereseaza, ma doare la patine ce faceti voi, este treaba voastra, putin imi pasa, nu aveti vreo obligatie fata de mine, e viata voastra personala, nu va impun reguli, nici nu as avea de ce, este doar un joc banal, facut pentru distractie, care trebuie sa indepliniti anumite conditi si sa respectati cateva reguli pe Server/Forum.
Ca sa stiti, din partea mea, injurativa-ti pana maine dimineata ca nu am nimica impotriva. In mod normal ar trebuii sa dau Delete la aceasta reclamatie, nu apartine de joc.
gLi.
gLi.
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 2013-04-10
Localizare : Sighisoara
Posts : 395
Logo : ?????????????
Pisces Varsta : 25

https://rsesamp.forumotion.com

Back to top Go down

Reclamatie [RSE]g0dlike Empty Re: Reclamatie [RSE]g0dlike

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum